Sürüş Değerlendirme

Sürüş değerlendirme ile personel işe alım sürecindeki şoförlerinizi biz seçelim böylelikle işe alımlarda tanıdık yardımı ile alınan ve trafik kazalarına neden olan sürücülerden kurtulun. Her sürücüye aynı yakınlıkta davranıyoruz. Size sonuç sunuyoruz.

Firmaların özellik ile şantiye araçları ve satış elemanlarında tanıdık bazlı alımlar sonucunda ciddi ölümcül kazalar yaşanmaktadır. Firmaların referans aramaları da kazaları azaltmamaktadır. Prodrv sürüş değerlendirme yaparken puantajlı şekli ile tüm şoförleri kontrol eder ve size gerçekçi ve profesyonel değerlendirme sunar.

Sizin için tereddüt yerine profesyonel çözüm.

İşe alımlarda özellik ile yararlanmanız gereken değerlendirme, normal personelinizin de ölçme ve değerlendirmeleri yapılmak amaçlı uygulanabilir. Böylece personel şoförlerinizin eksiklerini değerlendirip, eğitim ile personelinizin tüm eksiklerini gidermekteyiz.

Sürüş Değerlendirme Plus


Araçlarınızda bulunan takip cihazı bu konuda yeterlilik sağlamaz. Şayet şoförlerinizin tam olarak değerlendirmesini istiyorsanız. Bu konuda farklı yaklaşımlarımız da bulunmakta detaylar için iletişime geçin.

Plus hizmetimiz şüphede kaldığınız sürücülerimiz içindir.

Şimdi Ara
Konuma Git