İstanbul Hava Limanı Güvenli ve Defansif İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi

İstanbul Hava Limanı İga güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri eğitimi için Prodrv’ yi tercih etti. İstanbul hava alanı içinde gerçekleştirilen eğitimlerde Arrf ve follow me sürücülerine eğitim verildi. Eğitim teorik, pratik ve sürüş değerlendirme şeklinde uygulandı.

Prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi olarak İstanbul hava limanı güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri eğitimleri devam etmektedir.

Katılımcılara mesleki bilgiler tonajlı araçlardaki farklı tehlikeler ve sıfır kaza içerikli güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri konularında eğitim sunuldu.

Zorlu görevlerinde tüm detaylara dayanarak verdiğimiz eğitimde katılımcılara yaralı olmaya çalıştığını ve kaliteli soruları ile eğitime yön verdiklerini söyleyen İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün, çalışmalarımızın karşılığını ve başarılı geçtiğini anlamamızı sağlayan tek döngü katılımcıların kaliteli sorularından anlıyorum. Araç kullanmak ne denli kullanıcılar için basit görülse de bilinmeyen akla gelemeyecek kaza önlemeye dayalı teknikler var. Sürücüler araç kullanırlar teknik bilemezler, aracı yönlendirmeyi sağlarlar. Aracı yönlendirebilmek sizi iyi sürücü yapmaz. Lastiklerinizin yolla temas ettiği kadar tutuna bilirsiniz. Aracınızda kontrol kayıbı yaşadığınızda neler yapabilirsiniz ki. 80 km hızlarda 1 metre önünüzde bir çocuk çıkarsa ne yapabilirsiniz. İleri sürüş teknikleri eğitiminde biz teknik sunuyoruz. Araç kullanmayı sürücüler zaten biliyorlar. Kazalardan son anda kurtulmak ve önlem almak konularında ilerleyerek eğitim sunmaktayız dedi. Belkide bir gün araç kullanıyorum. Fakat ileri sürüş teknikleri almam gerekiyor şeklinde düşünen şoförlerin oluştuğunu gördüğümüzde kaza oranımız da büyük düşüşler olacaktır.

Tabidir ki bizim hedefimiz ölümlü ve yaralanmalı sürücülerin ve iş kazaların önüne geçmek. Fakat bizim işimizde sadece kazalara karşı yapılan eğitimler yok. Ülkemizde yarış eğitimleri de sunmaktayız. Biz Prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezini kurar iken profesyonel sürüş tekniklerini, yarış pilotları yetiştirmek için Prodrv ismi ile çıkış yaptık.

Şu ana kadar verdiğimiz eğitimlerde katılımcılar için en yararlı şekli ile eğitim seçtik ve uyguladık.

İstanbul hava limanında yapılan eğitimlerde ise tercih olarak kullandıkları araç tipleri ile ilgili tehlikelerden bahsettik. Bu konuda yaşanabilecek kazaların önüne sadece katılımcının yaptığı işe yönelik verilen eğitimler ile yöntem tutturabilirsiniz. Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Şimdi Ara
Konuma Git