112 Ambulans Güvenli Sürüş Eğitimi

112 Ambulans güvenli sürüş eğitimi programını Prodrv, 112 ambulans şoförlerine Türkiye çapında bir çok ilde vermiştir. 112 ambulans şoförlerinin tam olarak ihtiyaç duydukları şekli ile verilmektedir. Ambulans şoförlerinin trafikte kaza yapmamalarına yöneliktir. Pratik önem taşıyan eğitimdir.

Ambulans Güvenli Sürüş Eğitimi Yönetimi

Eğitim süresi: 2 saat

Eğitim pratik ve teorik olarak çalışır. Teorik eğitim araç içinde teknik eğitim ile birleştirilerek pratik eğitimde bulunmak.

Ambulans güvenli sürüş eğitimi pratik

Ambulans güvenli ve varsayılannsif çalışma teknikleri konusu ile pratik pratik eğitime önem verir.

Vaka nasıl ambulans ile sevk edilir. Kırıklı hasta, fıtıklı hasta nasıl araç ile nakil edilir.

10/1 arasında fren mesafesini azaltmak

10/1 personeli tam duruşta hastası ve personeli nasıl sarsmayız.

Anlık hızlandırılmış gereklilik durumu, kazalardan kaçınmak için

Kaza yapan bir sürücü serbest bir şekilde araçtan fırlamış ve gözle görünmüyorsa nasıl bulunur. Nerededir, nokta buluş.

Dar alandan geçiş, optik yanılma, tünel bakışı: Ambulans emniyet şeridinde ve mahalle aralarında gidiş gelişli yollarda sıkışmaktadır. Bu sıkışmada aynalarınızı vurursunuz aynalar katlanır yada kırılır fakat ölümcül, yaralanmalı ve maddi hasarlı bir durum teşkil etmez 1 parmak kasa boşluğundan geçme tekniği öğretilir.

Profesyonel makas hareketli araçların arasında giderken 1 araç boşlukta fren kullanmadan makas atmak gerekli olabilir. Bu makaslama tamamı ile gereklilik durumunda uygulanır. Aracınız duramayacak durumda ise ve aradan geçmeniz gerekli ise kısacası kaza yaşayacak durumdan kurtulmak için yapılır. Fren kullanılamaz fren yaparsanız arkanızdaki araç hareketli olduğu için size çarpar. Bu teknik zorunlu durumlarda kurtarma ve anahtar bir çözüm kazandırır.

Ambulans şoförü hareket halinde iken vakaya yardımcı olan att, paramedik damar yolu açma gibi gerekli hassas çalışmalarda bulunur. Buradaki ambulans şoförünün att ve paramedikten oluşan ekipini zıplatması görüntüler damarı patlatma gibi faktörlerden oluşur. Ambulans şoförünün bu duruma neden gerekeceğini belirtir. Ambulansın ayna ayarı bu neden ile farklıdır.

Ambulans güvenli sürüş belgesi

Bkz. Eğitim içeriği Prodrv ye aittir. Prodrv uzun süredir ambulans eğitimleri sunmuş ettik Bu Konuda tr gegbekli eğitim içeriğini yorumlamış Mesleki ambulans ileri Surus teknikleri eğitimini uygulamıştır. Kullanışlı teknikler ile siz katılımcılara daha olumlu ve faydalı sürüş teknikleri sunmaktayız.

Ambulans sürücülerini kullanarak işin hassasiyeti farkında olmalı ve normal şoför tarzında araç kullanmıyor. Onun ambulanslarını şoförünün alması gerekir.

Aynı anda özel ambulans şoförlerinin işe alımlarında mecburi tutulan ambulans güvenli sürüş belgesi eğitim sonunda başarılı katılımcıya verilmektedir.

Prodrv kaza önleyici formül

Gerçek teknik

Şimdi Ara
Konuma Git